• Materská škola ponúka:

• Naša materská škola pripravuje deti na vstup do základnej školy a kooperáciu s bežným životom v spoločnosti, ktorá od nich vyžaduje aby zodpovedne a s ohľadom na seba aj iných riešili problémy a úlohy.
        • U detí formujeme tvorivý životný štýl, sociálne cítenie a tradičné hodnotové orientácie.
        • Umožňujeme  deťom získať vedomosti a zručnosti vo všetkých oblastiach pričom dávame šancu každému dieťaťu, aby sa rozvíjalo podľa svojich schopností a možností a aby mu bolo umožnené zažiť úspech.
        • Kladieme  dôraz na rozvoj možností a vlastného potenciálu detí, kde je hlavným prostriedkom hra.
        • Podporujeme u detí vzájomnú úctu, rešpekt, orientáciu na vnútornú aktivitu dieťaťa, tvorivosť a na podporu učenia cez vlastné zážitky a skúsenosti.
        • Hlavnou snahou je vytvoriť pre deti prostredie, kde cítia dôveru, bezpečie a priateľskú atmosféru, kde nájdu dostatok podnetov skúmať svet okolo, a kde sa budú učiť riešiť problémy s ohľadom na potreby svoje aj ostatných. Iba dieťa, ktoré sa bude cítiť spokojné a v bezpečí sa môže zdravo rozvíjať a efektívne učiť.