Do fotogalérie bol pridaný nový album Rozlúčka s predškolákmi - 25.6.2026.
Dnes bol pre nás v MŠ veľký deň. 🥰Popoludní sme sa lúčili s našimi predškolákmi. Do našej škôlky prišli maličkí, zvedaví a možno aj s obavami, čo ich tu čaká...😊 Spoločne sme sa spoznávali, objavovali svet, učili sa počítať, spievať pesničky, recitovať básničky.. užili sme si veľa krásnych spoločných chvíľ, za ktoré sme naozaj vďačné. 😘💗 Milé deti, milí rodičia, sme veľmi rady, že sme spolu prežili krásne obdobie.💗 Ďakujeme,💗 že ste boli súčasťou našej materskej školy. Z celého 💗srdiečka Vám všetkým ďakujeme za krásne darčeky, milé slová, ktoré nás veľmi potešili. 🥰 Prajeme Vám veľa zdravia, veľa lásky a trpezlivosti a deťom veľa chuti do učenia. Nech sa Vám všetkým darí..😉😘🥰