Novinky

          • Rozlúčka s predškolákmi - 25.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Rozlúčka s predškolákmi - 25.6.2026.

            Dnes bol pre nás v MŠ veľký deň. 🥰Popoludní sme sa lúčili s našimi predškolákmi. Do našej škôlky prišli maličkí, zvedaví a možno aj s obavami, čo ich tu čaká...😊 Spoločne sme sa spoznávali, objavovali svet, učili sa počítať, spievať pesničky, recitovať básničky.. užili sme si veľa krásnych spoločných chvíľ, za ktoré sme naozaj vďačné. 😘💗 Milé deti, milí rodičia, sme veľmi rady, že sme spolu prežili krásne obdobie.💗 Ďakujeme,💗 že ste boli súčasťou našej materskej školy. Z celého 💗srdiečka Vám všetkým ďakujeme za krásne darčeky, milé slová, ktoré nás veľmi potešili. 🥰 Prajeme Vám veľa zdravia, veľa lásky a trpezlivosti a deťom veľa chuti do učenia. Nech sa Vám všetkým darí..😉😘🥰

          • "Chrobák" na návšteve v MŠ - 24.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album "Chrobák" na návšteve v MŠ - 24.6.2026.

            Dnes sme mali v MŠ milú návštevu. Prišli medzi nás rodičia nášho Šimonka Koníka a predstavili nám veterána „chrobáka“. 😉😊 Dozvedeli sme sa veľa zaujímavostí, prezreli sme si fotografie zo zrazu veteránov, autíčko sme si prezreli a deti sa aj odviezli. 😘🥰 V závere deti dostali Vodičský preukaz na chrobáka, omaľovánku aj sladkosť. Ďakujeme 💗 za krásnu ukážku, čas venovaný deťom, deti sa veľmi potešili a bolo to príjemné spestrenie dnešného horúceho dňa.😉🥰😘

          • Výlet do ZOO Lešná 19.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Výlet do ZOO Lešná 19.6.2026.

            Dnes sme sa s deťmi a rodičmi vybrali na spoločný výlet do ZOO Lešná. Počasie nám prialo, všetci sme si ZOO užili dosýta..😉😉😉 a spokojní a unavení sme sa vrátili domov . Ďakujeme všetkým za účasť, tešíme sa opäť niekedy nabudúce..😉 Za bezpečnú prepravu ďakujeme♥️ AD Ž bus..😉

          • Koníky v MŠ - 9.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Koníky v MŠ - 9.6.2026.

            Dnes sme sa stihli ponosiť aj na koníkoch. Prišli medzi nás koníky Silvia a Soča. Deti sa im veľmi potešili, s radosťou a niektorí s maličkými obavami ...sa na koníkoch ponosili...😊😉🥰 Ďakujeme 💗 rodine Potočnej zo Zabudišovej za ochotu a čas venovaný deťom. Tešíme sa opäť niekedy nabudúce.😉😘

          • Škriatkovo v MŠ - 9.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Škriatkovo v MŠ - 9.6.2026.

            Dnes nás opäť po čase navštívilo divadlo Škriatkovo , tentoraz s predstavením Škriatok Šťastko a kúzlo inakosti. Toto interaktívne predstavenie nás prenieslo na športovú olympiádu, deti si trošku zašportovali, pomohli zajkovi, medveďovi a lenochodovi zvládnuť všetky disciplíny... aj keď zajko precenil svoje sily, nezvíťazil a nahneval sa, v závere príbehu mu pomohli práve jeho dvaja kamaráti. .. Už vieme, že každý z nás je iný, niečím odlišný - niekto rýchlejší, niekto múdrejší...a ak sa náhodou niekomu nedarí, tak sa mu nevysmievame...🙂😉

          • Tablo predškolákov - 5.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Tablo predškolákov - 5.6.2026.

            Čas rozlúčky s našimi predškolákmi sa pomaly blíži.😊 Všetci sa už pripravujú na „veľkú“ školu a nám zostáva iba sa rozlúčiť.... Veríme, že si ešte pekne spolu užijeme posledné dni v našej MŠ...🥰😘 Dnes si predškoláci odniesli tablo do našich potravín. Ďakujeme 💗tetám predavačkám za milé privítanie a sladkosť , ktorá samozrejme veľmi potešila...😘

          • Nanuková diskotéka - 5.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Nanuková diskotéka - 5.6.2026.

            Dnes sme uzavreli náš „týždeň plný zábavy“ diskotékou pod korunami stromov. 😉🥰 Deti najskôr kreslili krásne odkazy rodičom na chodník, posilnili sme sa chutným nanukom,😋 pomohli sme predškolákom odniesť tablo do miestnych potravín a potom sme si zatancovali ...🥰😘😉 Veríme, že si deti tento týždeň poriadne užili...😉 Za nanuky ďakujeme 💗babičke nášho Mareka H.😘😉

          • Rozprávkový les v CSS Zemianske Podhradie -4.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Rozprávkový les v CSS Zemianske Podhradie -4.6.2026.

            Dnes sme s deťmi prežili opäť krásne dopoludnie – tentoraz v rozprávkovom lese v parku kaštieľa. Privítala nás kastelánka a Ľudovít Štúr s Adelkou Ostrolúckou. 😉🥰 V parku sme stretali rôzne rozprávkové postavičky- princeznú Elzu, Shreka, tri prasiatka, indiánov, Báthoričku, strigy, vodníka, dlhého, širokého a bystrozrakého, Tlapkovú patrolu... Občerstvili sme sa v „Krčme v parku“. Na každom stanovišti sme splnili úlohy a v závere rozprávkového lesa nám Janko a Marienka odovzdali diplom za účasť a sladkú odmenu.😉😘 Ďakujeme 💗 vedeniu CSS Zemianske Podhradie za pozvanie. Deti si tento krásny rozprávkový les veľmi užili. Prežili sme príjemné dopoludnie obklopení krásnou prírodou a milými ľuďmi.🥰😉😘

          • 🏅 Športová olympiáda 🏅- 3.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album 🏅 Športová olympiáda 🏅- 3.6.2026.

            Dnes sme sa spolu s kamarátmi z okolitých MŠ zúčastnili na Športovej olympiáde 🏅v MŠ Trenčianske Bohuslavice. Deti sa vyšantili na dvoch skákacích hradoch, skúsili triafať na obrovský terč a tiež si vyskúšali svoju šikovnosť a obratnosť v plnení ďalších úloh.😉🥰 Ďakujeme 💗 MŠ Trenčianske Bohuslavice za pozvanie, chutné občerstvenie a milé darčeky.😉 Deti si toto športové dopoludnie užili naplno. 😘😉🥰

          • Deň detí v MŠ - 2.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň detí v MŠ - 2.6.2026.

            Včera sme začali náš „MDD- týždeň plný zábavy“ evakuačným cvičením. 🚒😉 Nebola to len zábava, bolo to aj poučné dopoludnie. Dnes sme využili krásne slnečné počasie na rôzne športové úlohy. 😊🥰 Deti sa dosýta vonku vyšantili a odmenili sme ich balónikmi, sladkosťou, džúsom a bublifukom.😘🥰 Za džúsiky ďakujeme 💗rodičom nášho Mareka H. Zajtra pokračujeme- ideme na návštevu ku kamarátom do MŠ Trenčianske Bohuslavice na športovú olympiádu.. 😉 Do konca týždňa máme ešte všeličo v pláne, tak veríme, že všetko stihneme...😉🥰 Prajeme Vám milé deti, nech Vám slnko šťastia svieti. Nech v srdiečkach láska hreje a nech Vám nikdy smutno nie je...💗😘😉

          • Evakuačné cvičenie - 1.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Evakuačné cvičenie - 1.6.2026.

            Dnes sa pri našej MŠ opäť rozozvučali sirény. V spolupráci s DHZ Zemianske Podhradie sme si po roku zopakovali evakuačné cvičenie.🚒 Spolu s deťmi sme zavolali hasičom, ktorí nám podali inštrukcie, čo máme robiť...opustili sme priestory MŠ, no p. učiteľka Alžbetka „nestihla“ s nami odísť... hasiči ju našli a poskytli jej prvú pomoc. Deti sa o pani učiteľku veľmi báli, no všetko dobre dopadlo.🥰😉 Deti si prezreli aj hasičské autá, hasiči deti v aute aj odviezli. Vyskúšali sme si aj "hasenie" a odmenou za zvládnutie dnešného dopoludnia bola medaila a malá sladkosť..😘😉 V živote zažívame všeličo- radosť, smútok, smiech i stres...zo všetkého kúsok sme zažili aj dnes.🥰 Naše veľké poďakovanie💗 patrí DHZ Zemianske Podhradie, predsedovi Ing. Števovi Kusendovi, veliteľovi- Bohumilovi Zámečníkovi ako aj ostatným členom a členkám, ktorí si dnes našli čas a prišli medzi nás. Aj takéto cvičenia sú pre nás obohacujúce, poučné a veľmi si prajeme, aby sme nemuseli nikdy unikať pre požiarom či iným nebezpečenstvom...

      • Prihlásenie