Novinky

          • Rozlúčka s predškolákmi - 25.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Rozlúčka s predškolákmi - 25.6.2026.

            Dnes bol pre nás v MŠ veľký deň. 🥰Popoludní sme sa lúčili s našimi predškolákmi. Do našej škôlky prišli maličkí, zvedaví a možno aj s obavami, čo ich tu čaká...😊 Spoločne sme sa spoznávali, objavovali svet, učili sa počítať, spievať pesničky, recitovať básničky.. užili sme si veľa krásnych spoločných chvíľ, za ktoré sme naozaj vďačné. 😘💗 Milé deti, milí rodičia, sme veľmi rady, že sme spolu prežili krásne obdobie.💗 Ďakujeme,💗 že ste boli súčasťou našej materskej školy. Z celého 💗srdiečka Vám všetkým ďakujeme za krásne darčeky, milé slová, ktoré nás veľmi potešili. 🥰 Prajeme Vám veľa zdravia, veľa lásky a trpezlivosti a deťom veľa chuti do učenia. Nech sa Vám všetkým darí..😉😘🥰

          • "Chrobák" na návšteve v MŠ - 24.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album "Chrobák" na návšteve v MŠ - 24.6.2026.

            Dnes sme mali v MŠ milú návštevu. Prišli medzi nás rodičia nášho Šimonka Koníka a predstavili nám veterána „chrobáka“. 😉😊 Dozvedeli sme sa veľa zaujímavostí, prezreli sme si fotografie zo zrazu veteránov, autíčko sme si prezreli a deti sa aj odviezli. 😘🥰 V závere deti dostali Vodičský preukaz na chrobáka, omaľovánku aj sladkosť. Ďakujeme 💗 za krásnu ukážku, čas venovaný deťom, deti sa veľmi potešili a bolo to príjemné spestrenie dnešného horúceho dňa.😉🥰😘

          • Výlet do ZOO Lešná 19.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Výlet do ZOO Lešná 19.6.2026.

            Dnes sme sa s deťmi a rodičmi vybrali na spoločný výlet do ZOO Lešná. Počasie nám prialo, všetci sme si ZOO užili dosýta..😉😉😉 a spokojní a unavení sme sa vrátili domov . Ďakujeme všetkým za účasť, tešíme sa opäť niekedy nabudúce..😉 Za bezpečnú prepravu ďakujeme♥️ AD Ž bus..😉

          • Koníky v MŠ - 9.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Koníky v MŠ - 9.6.2026.

            Dnes sme sa stihli ponosiť aj na koníkoch. Prišli medzi nás koníky Silvia a Soča. Deti sa im veľmi potešili, s radosťou a niektorí s maličkými obavami ...sa na koníkoch ponosili...😊😉🥰 Ďakujeme 💗 rodine Potočnej zo Zabudišovej za ochotu a čas venovaný deťom. Tešíme sa opäť niekedy nabudúce.😉😘

          • Škriatkovo v MŠ - 9.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Škriatkovo v MŠ - 9.6.2026.

            Dnes nás opäť po čase navštívilo divadlo Škriatkovo , tentoraz s predstavením Škriatok Šťastko a kúzlo inakosti. Toto interaktívne predstavenie nás prenieslo na športovú olympiádu, deti si trošku zašportovali, pomohli zajkovi, medveďovi a lenochodovi zvládnuť všetky disciplíny... aj keď zajko precenil svoje sily, nezvíťazil a nahneval sa, v závere príbehu mu pomohli práve jeho dvaja kamaráti. .. Už vieme, že každý z nás je iný, niečím odlišný - niekto rýchlejší, niekto múdrejší...a ak sa náhodou niekomu nedarí, tak sa mu nevysmievame...🙂😉

          • Tablo predškolákov - 5.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Tablo predškolákov - 5.6.2026.

            Čas rozlúčky s našimi predškolákmi sa pomaly blíži.😊 Všetci sa už pripravujú na „veľkú“ školu a nám zostáva iba sa rozlúčiť.... Veríme, že si ešte pekne spolu užijeme posledné dni v našej MŠ...🥰😘 Dnes si predškoláci odniesli tablo do našich potravín. Ďakujeme 💗tetám predavačkám za milé privítanie a sladkosť , ktorá samozrejme veľmi potešila...😘

          • Nanuková diskotéka - 5.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Nanuková diskotéka - 5.6.2026.

            Dnes sme uzavreli náš „týždeň plný zábavy“ diskotékou pod korunami stromov. 😉🥰 Deti najskôr kreslili krásne odkazy rodičom na chodník, posilnili sme sa chutným nanukom,😋 pomohli sme predškolákom odniesť tablo do miestnych potravín a potom sme si zatancovali ...🥰😘😉 Veríme, že si deti tento týždeň poriadne užili...😉 Za nanuky ďakujeme 💗babičke nášho Mareka H.😘😉

          • Rozprávkový les v CSS Zemianske Podhradie -4.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Rozprávkový les v CSS Zemianske Podhradie -4.6.2026.

            Dnes sme s deťmi prežili opäť krásne dopoludnie – tentoraz v rozprávkovom lese v parku kaštieľa. Privítala nás kastelánka a Ľudovít Štúr s Adelkou Ostrolúckou. 😉🥰 V parku sme stretali rôzne rozprávkové postavičky- princeznú Elzu, Shreka, tri prasiatka, indiánov, Báthoričku, strigy, vodníka, dlhého, širokého a bystrozrakého, Tlapkovú patrolu... Občerstvili sme sa v „Krčme v parku“. Na každom stanovišti sme splnili úlohy a v závere rozprávkového lesa nám Janko a Marienka odovzdali diplom za účasť a sladkú odmenu.😉😘 Ďakujeme 💗 vedeniu CSS Zemianske Podhradie za pozvanie. Deti si tento krásny rozprávkový les veľmi užili. Prežili sme príjemné dopoludnie obklopení krásnou prírodou a milými ľuďmi.🥰😉😘

          • 🏅 Športová olympiáda 🏅- 3.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album 🏅 Športová olympiáda 🏅- 3.6.2026.

            Dnes sme sa spolu s kamarátmi z okolitých MŠ zúčastnili na Športovej olympiáde 🏅v MŠ Trenčianske Bohuslavice. Deti sa vyšantili na dvoch skákacích hradoch, skúsili triafať na obrovský terč a tiež si vyskúšali svoju šikovnosť a obratnosť v plnení ďalších úloh.😉🥰 Ďakujeme 💗 MŠ Trenčianske Bohuslavice za pozvanie, chutné občerstvenie a milé darčeky.😉 Deti si toto športové dopoludnie užili naplno. 😘😉🥰

          • Deň detí v MŠ - 2.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň detí v MŠ - 2.6.2026.

            Včera sme začali náš „MDD- týždeň plný zábavy“ evakuačným cvičením. 🚒😉 Nebola to len zábava, bolo to aj poučné dopoludnie. Dnes sme využili krásne slnečné počasie na rôzne športové úlohy. 😊🥰 Deti sa dosýta vonku vyšantili a odmenili sme ich balónikmi, sladkosťou, džúsom a bublifukom.😘🥰 Za džúsiky ďakujeme 💗rodičom nášho Mareka H. Zajtra pokračujeme- ideme na návštevu ku kamarátom do MŠ Trenčianske Bohuslavice na športovú olympiádu.. 😉 Do konca týždňa máme ešte všeličo v pláne, tak veríme, že všetko stihneme...😉🥰 Prajeme Vám milé deti, nech Vám slnko šťastia svieti. Nech v srdiečkach láska hreje a nech Vám nikdy smutno nie je...💗😘😉

          • Evakuačné cvičenie - 1.6.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Evakuačné cvičenie - 1.6.2026.

            Dnes sa pri našej MŠ opäť rozozvučali sirény. V spolupráci s DHZ Zemianske Podhradie sme si po roku zopakovali evakuačné cvičenie.🚒 Spolu s deťmi sme zavolali hasičom, ktorí nám podali inštrukcie, čo máme robiť...opustili sme priestory MŠ, no p. učiteľka Alžbetka „nestihla“ s nami odísť... hasiči ju našli a poskytli jej prvú pomoc. Deti sa o pani učiteľku veľmi báli, no všetko dobre dopadlo.🥰😉 Deti si prezreli aj hasičské autá, hasiči deti v aute aj odviezli. Vyskúšali sme si aj "hasenie" a odmenou za zvládnutie dnešného dopoludnia bola medaila a malá sladkosť..😘😉 V živote zažívame všeličo- radosť, smútok, smiech i stres...zo všetkého kúsok sme zažili aj dnes.🥰 Naše veľké poďakovanie💗 patrí DHZ Zemianske Podhradie, predsedovi Ing. Števovi Kusendovi, veliteľovi- Bohumilovi Zámečníkovi ako aj ostatným členom a členkám, ktorí si dnes našli čas a prišli medzi nás. Aj takéto cvičenia sú pre nás obohacujúce, poučné a veľmi si prajeme, aby sme nemuseli nikdy unikať pre požiarom či iným nebezpečenstvom...

          • Rozpomienky zemianskopodhradské -31.5.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Rozpomienky zemianskopodhradské -31.5.2026.

            Dnešný slávnostný deň pri príležitosti 225.výročia posvätenia chrámu a 190.výročia narodenia Jozefa Ľudovíta Holubyho okrášlili aj deti našej MŠ s krátkym ľudovým programom. Deti zožali veľký potlesk a pochvalu, aké sú šikovné. 😉🥰😘 Súčasťou bola aj malá výzdoba vytvorená z kresieb detí. Veríme, že sa tiež páčila...😉 Ďakujeme 💗 rodičom, že si našli čas a priviedli deti na vystúpenie.

          • Naša opekačka 29.5.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Naša opekačka 29.5.2026.

            Dnes sme strávili veľmi príjemné popoludnie spolu s rodičmi a príbuznými našich detí na opekačke za MŠ. Navzájom sme sa porozprávali, deti pozabávali na ihrisku, okolitom priestranstve. Milou zábavkou bolo pre deti aj hrabanie sena a tiež stihli preskúmať traktor s vlečkou...😉😂 Ďakujeme 💗 všetkým rodičom, že ste prišli medzi nás a veríme, že ste si užili tieto spoločné chvíle rovnako ako my..😉🥰😊 Tešíme sa opäť niekedy nabudúce.😉

          • Turistika na Skalicu 29.5.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Turistika na Skalicu 29.5.2026.

            Dnes sme sa s deťmi vybrali do prírody poznávať naše okolie. Ako cieľ sme si vybrali vrch Skalica. Cestou sme si všímali veľké lúky plné poľných kvetov, pozorovali sme včielky, do kroku nám vyhrávali cvrčky, sprevádzal nás rôzny hmyz ... Cieľ cesty sme dosiahli a spokojní sme sa vrátili do MŠ. Naša okolitá príroda je naozaj krásna a dnes sme veru dovideli široko ďaleko.... 😉😘🥰

          • Otvorená hodina z angličtiny - 28.5.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Otvorená hodina z angličtiny - 28.5.2026.

            Dnes popoludní sme otvorenou hodinou ukončili krúžok angličtiny. Videli sme malú ukážku, čo všetko sa deti počas roka naučili... Ďakujeme 💗 lektorke p. Tatiane Kubínovej za trpezlivosť a čas venovaný deťom počas školského roka. Veríme, že nadobudnuté poznatky z angličtiny budú naďalej rozvíjať ...🥰😉

          • Beseda s hasičom - 28.5.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Beseda s hasičom - 28.5.2026.

            Dnes nás v MŠ navštívil predseda DHZ Zemianske Podhradie Ing. Števo Kusenda. S deťmi sa porozprával o záchrannom systéme 112 a pozornosť upriamil na hasičov. Z jeho rozprávania sme sa dozvedeli, kde všade hasiči zasahujú, ako pomáhajú napr. pri povodni, ako hasia požiare ale i poskytujú prvú predlekársku pomoc. Deti majú už poznatky o hasičoch, o ich práci a vedeli odpovedať na otázky..😉 Tiež sme si vyskúšali, ako by sme mali odísť z priestoru, ak by hrozilo nebezpečenstvo.. onedlho nás čaká aj evakuačné cvičenie, ktoré veríme, že všetci zvládneme..😉🥰😉

          • Výlet -Minifarma Lubina - 27.5.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album Výlet -Minifarma Lubina - 27.5.2026.

            Dnes sme sa opäť po čase vybrali s deťmi na krásny výlet do MInifarmy Lubina . 💗😉 Privítali nás veľmi milo, hneď sa nám venovala animátorka, ktorá nás po celý čas sprevádzala, o zvieratkách nielen rozprávala ale dovolila deťom zvieratká aj kŕmiť – nakŕmili sme ovečky, sliepky, klokany, pštrosy, danielov ... Po prehliadke sa deti vyšantili v bludisku zo slamy, zahrali na detskom ihrisku. Prežili sme krásne dopoludnie obklopení úžasnou prírodou a veľmi radi sa sem opäť vrátime. Ďakujeme💗 personálu minifarmy za občerstvenie, milý prístup a trpezlivosť a už tradične – ďakujeme💗 za bezpečnú prepravu AD Ž bus.. Minifarme prajeme veľa úspechov a veľa spokojných návštevníkov..😉🥰😘

          • "Novobošácky slávik" - 21.5.2026

          • Do fotogalérie bol pridaný nový album "Novobošácky slávik" - 21.5.2026.

            Dnes sme s triedou veľkých detí navštívili kamarátov v MŠ Nová Bošáca. 🥰 Zúčastnili sme sa na speváckej súťaži „Novobošácky slávik“. Našu MŠ reprezentovali: Lucka Révayová s piesňou „Kukulienka, kde si bola“ a Šimonko Koník s piesňou „Trenčín, dolinečka“. 😉🥰 Ďakujeme 💗 p. riaditeľke, p. učiteľkám, personálu MŠ za milé prijatie, krásnu spevácku súťaž, odmeny a tiež chutné občerstvenie. Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie.😘🥰💗

    • Prihlásenie